Продукція > PULSE > PA4301.472NLT
PA4301.472NLT
PA4301.472NLT Pulse
344p746.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded Drum Core 4.7uH 30% 100KHz 2.3A 0.0403Ohm DCR T/R
на замовлення 1110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 498
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 2.3A 40.3MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40.3mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4301.472NLT PA4301.472NLT Виробник : Pulse 344p746.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 4.7uH 30% 100KHz 2.3A 0.0403Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
PA4301.472NLT PA4301.472NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0000327729-1.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH SMT Inductor 7.2 x 7.2 x 3mm
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
PA4301.472NLT PA4301.472NLT Виробник : Pulse Electronics pa4300.102nlt Description: FIXED IND 4.7UH 2.3A 40.3MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40.3mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A