PA4301.563NLT
PA4301.563NLT Pulse Electronics
pa4300.102nlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 56UH 685MA 273MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 273mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 685 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 685MA 273MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 273mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 685 mA.
Інші пропозиції PA4301.563NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4301.563NLT PA4301.563NLT Виробник : Pulse Electronics pa4300.102nlt Description: FIXED IND 56UH 685MA 273MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 685 mA
товару немає в наявності
PA4301.563NLT PA4301.563NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0000327729_1-2903599.pdf Power Inductors - SMD 56uH SMT Inductor 7.2 x 7.2 x 3mm