PA4302.103NLT
PA4302.103NLT Pulse Electronics
PA4302.103NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 55mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 55mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4302.103NLT PA4302.103NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0001691906_1-2903381.pdf Power Inductors - SMD 10uH SMT Inductor 7.5 x 7.5 x 5.6mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PA4302.103NLT PA4302.103NLT Виробник : Pulse Electronics PA4302.103NLT Description: FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3 A