PA4302.224NLT
PA4302.224NLT Pulse Electronics
PA4302.224NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 220UH 720MA 765MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 765mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 720 mA
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 720MA 765MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 765mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 720 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4302.224NLT PA4302.224NLT Виробник : Pulse Electronics PA4302.224NLT Description: FIXED IND 220UH 720MA 765MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 720 mA
на замовлення 2540 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA4302.224NLT PA4302.224NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0001691906_1-2903381.pdf Power Inductors - SMD 220uH SMT Inductor 7.5 x 7.5 x 5.6mm