PA4302.472NLT
PA4302.472NLT Pulse Electronics Corporation
P747.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 4.8A 26.8 MOHM
на замовлення 786 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 4.7uH SMT Inductor 7.5 x 7.5 x 5.6mm.
Інші пропозиції PA4302.472NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4302.472NLT PA4302.472NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P747.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.8A 26.8 MOHM
на замовлення 786 шт:
на замовлення 13 шт:
PA4302.472NLT PA4302.472NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0001691906_1-2903381.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH SMT Inductor 7.5 x 7.5 x 5.6mm