PA4302.683NLT
PA4302.683NLT Pulse Electronics Corporation
P747.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 68UH 1.2A 265 MOHM SMD
на замовлення 649 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 68uH SMT Inductor 7.5 x 7.5 x 5.6mm.
Інші пропозиції PA4302.683NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4302.683NLT PA4302.683NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P747.pdf Description: FIXED IND 68UH 1.2A 265 MOHM SMD
на замовлення 649 шт:
на замовлення 13 шт:
PA4302.683NLT PA4302.683NLT Виробник : Pulse Electronics -559356.pdf Fixed Inductors 68uH SMT Inductor 7.5 x 7.5 x 5.6mm