PA4303.103NLT
PA4303.103NLT Pulse Electronics Corporation
P748.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 10UH 3.9A 39 MOHM SMD
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 4.5mm.
Інші пропозиції PA4303.103NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4303.103NLT PA4303.103NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P748.pdf Description: FIXED IND 10UH 3.9A 39 MOHM SMD
на замовлення 750 шт:
на замовлення 13 шт:
PA4303.103NLT PA4303.103NLT Виробник : Pulse Electronics P748-559350.pdf Fixed Inductors 10uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 4.5mm