PA4303.332NLT
PA4303.332NLT Pulse Electronics Corporation
P748.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 5.4A 18 MOHM SMD
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.3uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 4.5mm.
Інші пропозиції PA4303.332NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4303.332NLT PA4303.332NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P748.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 5.4A 18 MOHM SMD
на замовлення 750 шт:
на замовлення 13 шт:
PA4303.332NLT PA4303.332NLT Виробник : Pulse Electronics P748-559350.pdf Fixed Inductors 3.3uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 4.5mm