PA4303.472NLT
PA4303.472NLT Pulse Electronics
PA4303.472NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 4.8A 22 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 4.8A 22 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 22mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4.8 A.
Інші пропозиції PA4303.472NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4303.472NLT PA4303.472NLT Виробник : Pulse Electronics PA4303.472NLT Description: FIXED IND 4.7UH 4.8A 22 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A
товару немає в наявності
PA4303.472NLT PA4303.472NLT Виробник : Pulse Electronics P748-559350.pdf Fixed Inductors 4.7uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 4.5mm