PA4303.682NLT
PA4303.682NLT Pulse Electronics Corporation
P748.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 4.2A 26 MOHM SMD
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6.8uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 4.5mm.
Інші пропозиції PA4303.682NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4303.682NLT PA4303.682NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P748.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 4.2A 26 MOHM SMD
на замовлення 750 шт:
на замовлення 13 шт:
PA4303.682NLT PA4303.682NLT Виробник : Pulse Electronics P748-559350.pdf Fixed Inductors 6.8uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 4.5mm