PA4303.683NLT
PA4303.683NLT Pulse Electronics
pa4304.562nlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 68UH 1.55A 205MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 205mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.55 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1.55A 205MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 205mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.55 A.
Інші пропозиції PA4303.683NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4303.683NLT PA4303.683NLT Виробник : Pulse Electronics pa4304.562nlt Description: FIXED IND 68UH 1.55A 205MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.55 A
товару немає в наявності
PA4303.683NLT PA4303.683NLT Виробник : Pulse Electronics P748-559350.pdf Fixed Inductors 68uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 4.5mm