PA4304.123NLT
PA4304.123NLT Pulse Electronics Corporation
P748.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 12UH 3.5A 27 MOHM SMD
на замовлення 513 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 12uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 6mm.
Інші пропозиції PA4304.123NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4304.123NLT PA4304.123NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P748.pdf Description: FIXED IND 12UH 3.5A 27 MOHM SMD
на замовлення 513 шт:
на замовлення 13 шт:
PA4304.123NLT PA4304.123NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0003593023_1-2903715.pdf Power Inductors - SMD 12uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 6mm