PA4304.333NLT
PA4304.333NLT Pulse Electronics
PA4304.333NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 33UH 2.1A 57 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 57mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 2.1A 57 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 57mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 2.1 A.
Інші пропозиції PA4304.333NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4304.333NLT PA4304.333NLT Виробник : Pulse Electronics PA4304.333NLT Description: FIXED IND 33UH 2.1A 57 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A