PA4304.472NLT
PA4304.472NLT Pulse Electronics Corporation
P748.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 4.7A 20.5 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 6mm.
Інші пропозиції PA4304.472NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4304.472NLT PA4304.472NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P748.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.7A 20.5 MOHM
товару немає в наявності
PA4304.472NLT PA4304.472NLT Виробник : Pulse Electronics P748-559350.pdf Fixed Inductors 4.7uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 6mm