Продукція > PULSE > PA4304.563NLT
PA4304.563NLT
PA4304.563NLT Pulse
577p748.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded Drum Core 56uH 20% 100KHz 1.7A 0.11Ohm DCR T/R
на замовлення 1899 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 287
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4304.563NLT PA4304.563NLT Виробник : Pulse 577p748.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 56uH 20% 100KHz 1.7A 0.11Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 191
PA4304.563NLT PA4304.563NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P748.pdf Description: FIXED IND 56UH 1.7A 110 MOHM SMD
на замовлення 600 шт:
на замовлення 600 шт:
на замовлення 13 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PA4304.563NLT PA4304.563NLT Виробник : Pulse Electronics P748-559350.pdf Fixed Inductors 56uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 6mm