PA4304.823NLT
PA4304.823NLT Pulse Electronics Corporation
P748.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 82UH 1.4A 140 MOHM SMD
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 82uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 6mm.
Інші пропозиції PA4304.823NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4304.823NLT PA4304.823NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P748.pdf Description: FIXED IND 82UH 1.4A 140 MOHM SMD
на замовлення 600 шт:
на замовлення 13 шт:
PA4304.823NLT PA4304.823NLT Виробник : Pulse Electronics P748-559350.pdf Fixed Inductors 82uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 6mm