PA4305.332NLT
PA4305.332NLT Pulse Electronics
PA4305.332NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 66 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 4490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 66 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Інші пропозиції PA4305.332NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4305.332NLT PA4305.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA4305.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 66 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A