PA4305.682NLT
PA4305.682NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 2.5A 108MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 108mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
на замовлення 4490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 2.5A 108MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 108mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Інші пропозиції PA4305.682NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4305.682NLT PA4305.682NLT Виробник : Pulse Electronics Description: FIXED IND 6.8UH 2.5A 108MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A