PA4306.103NLT
PA4306.103NLT Pulse Electronics
PA4306.103NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 2.1A 140 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 2.1A 140 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.1 A.
Інші пропозиції PA4306.103NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4306.103NLT PA4306.103NLT Виробник : Pulse Electronics PA4306.103NLT Description: FIXED IND 10UH 2.1A 140 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A