PA4306.332NLT
PA4306.332NLT Pulse Electronics
PA4306.332NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 4A 60 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 4A 60 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Інші пропозиції PA4306.332NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4306.332NLT PA4306.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA4306.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 4A 60 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 4 A