PA4306.682NLT
PA4306.682NLT Pulse Electronics
PA4306.682NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 2.7A 120MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
на замовлення 3890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 2.7A 120MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.
Інші пропозиції PA4306.682NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4306.682NLT PA4306.682NLT Виробник : Pulse Electronics PA4306.682NLT Description: FIXED IND 6.8UH 2.7A 120MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A