PA4307.332NLT
PA4307.332NLT Pulse Electronics
PA4307.332NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 5.4A 60 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 5.4A 60 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 5.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4307.332NLT PA4307.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA4307.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 5.4A 60 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A