PA4307.334NLT
PA4307.334NLT Pulse Electronics
PA4307.334NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 330UH 550MA 3.78OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.78Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 550 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 550MA 3.78OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.78Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 550 mA.
Інші пропозиції PA4307.334NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4307.334NLT PA4307.334NLT Виробник : Pulse Electronics PA4307.334NLT Description: FIXED IND 330UH 550MA 3.78OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 550 mA