PA4307.682NLT
PA4307.682NLT Pulse Electronics
PA4307.682NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 3.8A 95 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 95mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 3.8A 95 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 95mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.8 A.
Інші пропозиції PA4307.682NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4307.682NLT PA4307.682NLT Виробник : Pulse Electronics PA4307.682NLT Description: FIXED IND 6.8UH 3.8A 95 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A