PA4307.683NLT
PA4307.683NLT Pulse Electronics
pa4308.683nlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 68UH 1.2A 850 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 850mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 3972 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1.2A 850 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 850mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Інші пропозиції PA4307.683NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4307.683NLT PA4307.683NLT Виробник : Pulse Electronics pa4308.683nlt Description: FIXED IND 68UH 1.2A 850 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A