PA4308.103NLT
PA4308.103NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 4.3A 125 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 125mOhm Max
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
на замовлення 3990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 4.3A 125 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 125mOhm Max, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm).
Інші пропозиції PA4308.103NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4308.103NLT PA4308.103NLT Виробник : Pulse Electronics Description: FIXED IND 10UH 4.3A 125 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound