PA4308.223NLT
PA4308.223NLT Pulse Electronics
PA4308.223NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 2.9A 225 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 225mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.9A 225 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 225mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.9 A.
Інші пропозиції PA4308.223NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4308.223NLT PA4308.223NLT Виробник : Pulse Electronics PA4308.223NLT Description: FIXED IND 22UH 2.9A 225 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A