PA4308.682NLT
PA4308.682NLT Pulse Electronics
pa4308.683nlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 5.2A 84 MOHM SMD
на замовлення 3990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PA4308.682NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4308.682NLT PA4308.682NLT Виробник : Pulse Electronics pa4308.683nlt Description: FIXED IND 6.8UH 5.2A 84 MOHM SMD