PA4308.683NLT
PA4308.683NLT Pulse Electronics
pa4308.683nlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 68UH 1.6A 660 MOHM SMD
на замовлення 2977 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції PA4308.683NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4308.683NLT PA4308.683NLT Виробник : Pulse Electronics pa4308.683nlt Description: FIXED IND 68UH 1.6A 660 MOHM SMD