PA4309.223NLT
PA4309.223NLT Pulse Electronics
pa4310.474nlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 7.5A 98 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 98mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A
на замовлення 3419 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 7.5A 98 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 98mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 7.5 A.
Інші пропозиції PA4309.223NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4309.223NLT PA4309.223NLT Виробник : Pulse Electronics pa4310.474nlt Description: FIXED IND 22UH 7.5A 98 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A