PA4309.332NLT Pulse Electronics
plei_s_a0001755123_1-2903276.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD IND, PWR, 12.8X12.8X7.0 SE NPB
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 19A 30 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 19 A.
Інші пропозиції PA4309.332NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4309.332NLT PA4309.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA4309.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 19A 30 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 19 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 19 A