PA4310.104NLT
PA4310.104NLT Pulse Electronics
PA4310.104NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 100UH 3.5A 310 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 310mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 3.5A 310 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 310mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4310.104NLT PA4310.104NLT Виробник : Pulse Electronics PA4310.104NLT Description: FIXED IND 100UH 3.5A 310 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PA4310.104NLT PA4310.104NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0001755123-1.pdf Power Inductors - SMD 100 UH 20%