Продукція > PULSE > PA4310.154NLT
PA4310.154NLT
PA4310.154NLT Pulse
349p757.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Unshielded Drum Core 150uH 20% 100KHz 3A 0.43Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 3A 430 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 430mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Інші пропозиції PA4310.154NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4310.154NLT PA4310.154NLT Виробник : Pulse Electronics PA4310.154NLT Description: FIXED IND 150UH 3A 430 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 430mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 3 A