PA4310.683NLT
PA4310.683NLT Pulse Electronics
PA4310.683NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 68UH 4.3A 225 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 225mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 4.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 4.3A 225 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 225mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 4.3 A.
Інші пропозиції PA4310.683NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4310.683NLT PA4310.683NLT Виробник : Pulse Electronics PA4310.683NLT Description: FIXED IND 68UH 4.3A 225 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 4.3 A