PA4318.682NLT
PA4318.682NLT Pulse Electronics
plei_s_a0011300677_1-2903434.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD PA4318 6.1x6.1mm 6.8uH 2.12A 52mOhms
на замовлення 1902 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 2.12A 52MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals, Size / Dimension: 0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 52mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 2.12 A.
Інші пропозиції PA4318.682NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4318.682NLT PA4318.682NLT Виробник : Pulse Electronics PA4318.682NLT Description: FIXED IND 6.8UH 2.12A 52MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals
Size / Dimension: 0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 52mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.12 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.12 A