PA4319.103NLT
PA4319.103NLT Pulse Electronics
plei-s-a0011300677-1.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD PA4319 7.3x7.3mm 10uH 1.92A 38mOhms
на замовлення 946 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1.92A 38 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 38mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.64A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.92 A.
Інші пропозиції PA4319.103NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4319.103NLT PA4319.103NLT Виробник : Pulse Electronics PA4319.103NLT Description: FIXED IND 10UH 1.92A 38 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 38mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.64A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.92 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.92 A