PA5001.101NLT
PA5001.101NLT Pulse Electronics
PA5001.101NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 100NH 18A 2.42 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.42mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 38A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 18 A
на замовлення 2093 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100NH 18A 2.42 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.42mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 38A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 18 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5001.101NLT PA5001.101NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300684-1.pdf Power Inductors - SMD 0.1uH 20% AEC-Q200 18A DCR=2.42mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA5001.101NLT PA5001.101NLT Виробник : Pulse Electronics PA5001.101NLT Description: FIXED IND 100NH 18A 2.42 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 18 A