PA5001.102NLT
PA5001.102NLT Pulse Electronics
PA5001.102NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1UH 9.6A 14.6 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 14.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 9.6 A
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 9.6A 14.6 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 14.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 9.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5001.102NLT PA5001.102NLT Виробник : Pulse datasheet_p806_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 9.6A 0.0146Ohm DCR 1515 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 139
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 200
Мінімальне замовлення: 8
PA5001.102NLT PA5001.102NLT Виробник : Pulse Electronics PA5001.102NLT Description: FIXED IND 1UH 9.6A 14.6 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 9.6 A
Мінімальне замовлення: 3
PA5001.102NLT PA5001.102NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300684-1.pdf Power Inductors - SMD 1.0uH 20% AEC-Q200 16.8A DCR=4.6mOhm
Мінімальне замовлення: 4