PA5001.122NLT
PA5001.122NLT Pulse Electronics
PA5001.122NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.2UH 9A 17.9 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 9 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 9A 17.9 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5001.122NLT PA5001.122NLT Виробник : Pulse datasheet_p806_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 9A 0.0179Ohm DCR 1515 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 167
Мінімальне замовлення: 9
PA5001.122NLT PA5001.122NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300684-1.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH 20% AEC-Q200 14.5A DCR=6.3mOhm
Мінімальне замовлення: 4
PA5001.122NLT PA5001.122NLT Виробник : Pulse Electronics PA5001.122NLT Description: FIXED IND 1.2UH 9A 17.9 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 9 A
Мінімальне замовлення: 4