Продукція > PULSE > PA5001.152NLT
PA5001.152NLT
PA5001.152NLT Pulse
datasheet_p806_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
PA5001.152NLT Inductor Surface Mount Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 7.6A 0.0235Ohm 1515 - Arrow.com
на замовлення 967 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 848
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 7.6A 23.5 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 7.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5001.152NLT PA5001.152NLT Виробник : Pulse datasheet_p806_1621369763.pdf PA5001.152NLT Inductor Surface Mount Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 7.6A 0.0235Ohm 1515 - Arrow.com
на замовлення 6000 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 967 шт:
Мінімальне замовлення: 10
PA5001.152NLT PA5001.152NLT Виробник : Pulse Electronics PA5001.152NLT Description: FIXED IND 1.5UH 7.6A 23.5 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 7.6 A
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 7.6 A