Продукція > PULSE > PA5001.221NLT
PA5001.221NLT
PA5001.221NLT Pulse
datasheet_p806_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.22uH 20% 100KHz 16.8A 0.0046Ohm DCR 1515 T/R
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 16.8A 4.6 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 19.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 16.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5001.221NLT PA5001.221NLT Виробник : Pulse datasheet_p806_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.22uH 20% 100KHz 16.8A 0.0046Ohm DCR 1515 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 167
Мінімальне замовлення: 9
PA5001.221NLT PA5001.221NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300684-1.pdf Power Inductors - SMD 0.22uH 20% AEC-Q200 10.5A DCR=11.6mOhm
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
PA5001.221NLT PA5001.221NLT Виробник : Pulse Electronics PA5001.221NLT Description: FIXED IND 220NH 16.8A 4.6 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 19.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 16.8 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 16.8 A