PA5001.222NLT
PA5001.222NLT Pulse Electronics
PA5001.222NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 5.6A 38.7 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 38.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 5.6A 38.7 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 38.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 5.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5001.222NLT PA5001.222NLT Виробник : Pulse Electronics PA5001.222NLT Description: FIXED IND 2.2UH 5.6A 38.7 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Supplier Device Package: SMD
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 4
PA5001.222NLT PA5001.222NLT Виробник : Pulse datasheet_p806_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 5.6A 0.0387Ohm DCR 1515 T/R