PA5001.361NLT
PA5001.361NLT Pulse Electronics
PA5001.361NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 360NH 14.5A 6.3MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 17A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 360 nH
Current Rating (Amps): 14.5 A
на замовлення 605 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 360NH 14.5A 6.3MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 17A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 360 nH, Current Rating (Amps): 14.5 A.
Інші пропозиції PA5001.361NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5001.361NLT PA5001.361NLT Виробник : Pulse datasheet_p806_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.36uH 20% 100KHz 14.5A 0.0063Ohm DCR 1515 T/R
товару немає в наявності
PA5001.361NLT PA5001.361NLT Виробник : Pulse Electronics PA5001.361NLT Description: FIXED IND 360NH 14.5A 6.3MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 360 nH
Current Rating (Amps): 14.5 A