Продукція > PULSE > PA5001.401NLT
PA5001.401NLT
PA5001.401NLT Pulse
datasheet_p806_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.4uH 20% 100KHz 14A 0.00773Ohm DCR 1515 T/R
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 400NH 14A 7.73MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.73mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Inductance: 400 nH, Current Rating (Amps): 14 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5001.401NLT PA5001.401NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300684-1.pdf Power Inductors - SMD 0.40uH 20% AEC-Q200 9A DCR=17.9mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA5001.401NLT PA5001.401NLT Виробник : Pulse datasheet_p806_1621369763.pdf Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.4uH 20% 100KHz 14A 0.00773Ohm DCR 1515 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PA5001.401NLT PA5001.401NLT Виробник : Pulse Electronics PA5001.401NLT Description: FIXED IND 400NH 14A 7.73MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.73mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Inductance: 400 nH
Current Rating (Amps): 14 A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 400 nH
Current Rating (Amps): 14 A