Продукція > PULSE > PA5002.102NLT
PA5002.102NLT
PA5002.102NLT Pulse
datasheet_p807_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 10.5A 0.0138Ohm DCR T/R
на замовлення 183 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 10.5A 13.8 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 10.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5002.102NLT PA5002.102NLT Виробник : Pulse Electronics PA5002.102NLT Description: FIXED IND 1UH 10.5A 13.8 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A
на замовлення 2642 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA5002.102NLT PA5002.102NLT Виробник : Pulse Electronics pulse_plei-s-a0011300681-1.pdf Power Inductors - SMD 1.0uH 8.8A DCR=4.6mOhms 20%
Мінімальне замовлення: 4
PA5002.102NLT PA5002.102NLT Виробник : Pulse datasheet_p807_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 10.5A 0.0138Ohm DCR T/R
на замовлення 183 шт:
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A