Продукція > PULSE > PA5002.151NLT
PA5002.151NLT
PA5002.151NLT Pulse
datasheet_p807_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.15uH 20% 100KHz 18.8A 0.0046Ohm DCR T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 18.8A 4.6MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 30A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 18.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5002.151NLT PA5002.151NLT Виробник : Pulse datasheet_p807_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.15uH 20% 100KHz 18.8A 0.0046Ohm DCR T/R
на замовлення 219 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 181
на замовлення 219 шт:
Мінімальне замовлення: 10
PA5002.151NLT PA5002.151NLT Виробник : Pulse Electronics pulse_plei-s-a0011300681-1.pdf Power Inductors - SMD .15uH 14.4A DCR=7mOhms 20%
Мінімальне замовлення: 4
PA5002.151NLT PA5002.151NLT Виробник : Pulse Electronics PA5002.151NLT Description: FIXED IND 150NH 18.8A 4.6MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 30A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 18.8 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 18.8 A