Продукція > PULSE > PA5002.152NLT
PA5002.152NLT
PA5002.152NLT Pulse
datasheet_p807_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
PA5002.152NLT Inductor Surface Mount Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 8.8A 0.0187Ohm - Arrow.com
на замовлення 1258 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 492
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA5002.152NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 1.5UH, 20%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.9mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.5µH, Bauart der Induktivität: Shielded, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0187ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 5.5mm x 5.3mm x 1.9mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 13.3A, RMS-Strom Irms: 8.8A, Produktlänge: 5.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA5002.XXXNLT Series, productTraceability: No, Produktbreite: 5.3mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5002.152NLT PA5002.152NLT Виробник : Pulse datasheet_p807_1621369763.pdf PA5002.152NLT Inductor Surface Mount Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 8.8A 0.0187Ohm - Arrow.com
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
на замовлення 209 шт:
Мінімальне замовлення: 167
PA5002.152NLT PA5002.152NLT Виробник : Pulse Electronics PA5002.152NLT Description: FIXED IND 1.5UH 8.8A 18.7MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 8.8 A
на замовлення 363 шт:
Мінімальне замовлення: 4
PA5002.152NLT PA5002.152NLT Виробник : Pulse Electronics pulse_plei-s-a0011300681-1.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 4.1A DCR=8.05mOhms 20%
Мінімальне замовлення: 3
PA5002.152NLT PA5002.152NLT Виробник : PULSE ELECTRONICS PLEI-S-A0011300681-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PULSE ELECTRONICS - PA5002.152NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 1.5UH, 20%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.5µH
Bauart der Induktivität: Shielded
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0187ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 5.5mm x 5.3mm x 1.9mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 13.3A
RMS-Strom Irms: 8.8A
Produktlänge: 5.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA5002.XXXNLT Series
productTraceability: No
Produktbreite: 5.3mm
directShipCharge: 25
на замовлення 209 шт:
Мінімальне замовлення: 8
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 8.8 A