Продукція > PULSE > PA5002.331NLT
PA5002.331NLT
PA5002.331NLT Pulse
datasheet_p807_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
PA5002.331NLT Inductor Surface Mount Power Shielded Wirewound 0.33uH 20% 100KHz 14.4A 0.007Ohm - Arrow.com
на замовлення 2235 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 14.4A 7MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 26A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 14.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5002.331NLT PA5002.331NLT Виробник : Pulse datasheet_p807_1621369763.pdf PA5002.331NLT Inductor Surface Mount Power Shielded Wirewound 0.33uH 20% 100KHz 14.4A 0.007Ohm - Arrow.com
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 295
PA5002.331NLT PA5002.331NLT Виробник : Pulse Electronics pulse_plei-s-a0011300681-1.pdf Power Inductors - SMD .33uH 13.4A DCR=10.2mOhms 20%
Мінімальне замовлення: 4
PA5002.331NLT PA5002.331NLT Виробник : Pulse Electronics PA5002.331NLT Description: FIXED IND 330NH 14.4A 7MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 26A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 14.4 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 7mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 14.4 A