PA5003.102NLT
PA5003.102NLT Pulse Electronics
plei-s-a0011296999-1.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 1.0uH 20% AEC-Q200 22.2A DCR=2.31mOhm
на замовлення 888 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 12.2A 7.6 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 16.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 12.2 A.
Інші пропозиції PA5003.102NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5003.102NLT PA5003.102NLT Виробник : Pulse datasheet_p808_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 12.2A 0.0076Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
PA5003.102NLT PA5003.102NLT Виробник : Pulse Electronics PA5003.102NLT Description: FIXED IND 1UH 12.2A 7.6 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 16.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 12.2 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 12.2 A