Продукція > PULSE > PA5003.122NLT
PA5003.122NLT
PA5003.122NLT Pulse
datasheet_p808_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 11A 0.0097Ohm DCR T/R
на замовлення 1336 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 173
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 11A 9.7MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5003.122NLT PA5003.122NLT Виробник : Pulse datasheet_p808_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 11A 0.0097Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
PA5003.122NLT PA5003.122NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011296999-1.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH 20% AEC-Q200 22.2A DCR=2.33mOhm
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
PA5003.122NLT PA5003.122NLT Виробник : Pulse Electronics PA5003.122NLT Description: FIXED IND 1.2UH 11A 9.7MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 11 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 11 A